1 вересня 1967 року,

на житловому комплексі «Нові будинки» була відкрита середня загальноосвітня школа № 60.

Це була школа-новобудова, де працювало 120 викладачів і навчалось до 3000 учнів в 70 класах. Щоб одержати освіту саме в цій школі, учні приїздили з усіх районів міста Харкова.

Основна мета відкриття школи № 60 – створення умов для здобуття загальної освіти на рівні державних стандартів, розвиток творчого потенціалу кожної дитини як безперервного процесу формування інтелектуально-культурної особистості. З перших років існування директором школи № 60 був Ковтун Олександр Григорович.

З ним починала працювати вчитель Дородніцина Надія Веніамінівна, яка працює в школи донині. Яка все життя присвятила вихованню підростаючого покоління. Її уроки визначались оригінальністю, методичною грамотністю. Вона є наставником молодих вчителів, а її праця гідно оцінена високим рівнем.

школа 60

20 лютого 1977 року в школі було відкрито Музей бойової Слави 96-ї окремої Шумлінської танкової бригади ім.Челябінського комсмомолу. Засновником музею став вчитель допризовної підготовки юнаків Каланов Олександр Ілліч. Музей працює і сьогодні, керує його роботою вчитель історії Гасан Валентина Павлівна.

/Files/images/P1010154.JPG

З 1973 про 1986 роки посаду директора школи займав Кузнєцов Костянтин Ілліч.З 1986 по 2003 роки посаду директора школи займала Борисова Тетяна Іванівна.

4.01.2003 року директором школи № 60 була призначена Пескова Олена Володимирівна, яка має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України».